Європейський Союз на книжковій полиці

Куточок під назвою «ЄС на книжковій полиці» з’явився у Перечинській  районній бібліотеці для дітей. Це стало можливим завдяки проекту «Інформаційна підтримка ЄС – бібліотекам для дітей та юнацтва в Україні» та Представництва Європейського Союзу в Україні. Завдяки проекту бібліотека отримала спеціальні інформаційні матеріали та літературу про Європейський Союз та його відносини з Україною. В інформаційному куточку користувачі зможуть підібрати літературу, взяти участь у вікторинах та поповнити свої знання про Європейський Союз.

Також бібліотека отримала доступ до онлайн-платформи Euroguiz, де зможе розміщувати новини, обмінюватися досвідом, вивчати кращі практики.

Під час літніх канікул для дітей та дорослих бібліотека пропонує змістовний відпочинок, під час якого можна гарно розважитися та набути нові корисні знання.

5 20190705_102918

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>