Практикум «Підтримка просування реформ місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Закарпатській області”

«Підтримка просування реформ місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Закарпатській області» – такою була тема практикуму проведеного 21 травня 2019 року на базі Закарпатської ОУНБ ім. Ф. Потушняка, участь у якому взяла методист Перечинської ЦБС Василина Стегура.

Мова йшла про процес децентралізації у Закарпатській області та про можливість  співпраці між територіальними громадами, бібліотеками та засобами масової інформації. У   процесі роботи навчались, як правильно підготувати прес-реліз, щоб зацікавити журналіста.  Консультант Закарпатського регіонального відділення Асоціації міст України Василь Ільницький розповів про реформу децентралізації у Закарпатській області та їх історію успіху. На його думку, досить повільно впроваджується процес децентралізації в нашій області. Журналісти місцевих медіа, які були присутні на практикумі: Олександра Артюхіна, Зоряна Попович, Вероніка Мороз та Світлана Кедик, розповідали учасникам яка інформація все ж таки в першу чергу може їх зацікавити, і як можна знайти спільну мову з представниками ЗМІ.

«Мета нашого проекту розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування, створення прес-клубів бібліотек в кожному регіоні та налагодження взаємодії між бібліотеками, громадами та журналістами», – зауважила Олена Костриця, ментор бібліотечних прес клубів ПУЛЬС. А також провела практичні заняття у групах по складанню прес-релізу на довільну тему у чотирьох видах ЗМІ: радіо, телебачення, інтернет та друковані ЗМІ.

Практикум «Підтримка просування реформ місцевого самоврядування через інформаційні майданчики у Закарпатській області» проводився в рамках проекту ПУЛЬС «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні», що виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з IREX в Україні за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

#USAID #PULSE #IREX #АМУ #ПУЛЬС

60600452_2356598694664102_201171457781268480_o 60616171_2356599584664013_3900437621733588992_o IMG_20190521_111539