Національно-патріотичне виховання дітей та юнацтва

 17 травня на базі районної бібліотеки для дітей проведено семінар працівників Перечинської централізованої бібліотечної системи на тему “Діяльність бібліотеки у формуванні національно-патріотичного виховання дітей та юнацтва.”

З інформацією «Національно-патріотичне виховання – один із пріоритетних напрямків роботи публічної бібліотеки» виступила директор ЦБС Марія Іванівна Кость. Консультації учасникам семінару надали Любов Мельник, заступник директора по роботі з дітьми Перечинської ЦБС; Наталія Луцук, провідний бібліотекар районної бібліотеки; Василина Стегура, провідний методист ЦБС.

Бібліографічний огляд «Книги про події, які сколихнули Україну і весь світ» провела Тамара Константинова, провідний бібліограф районної бібліотеки.

На семінар було запрошено волонтера Любов Бучок, яка розповіла присутнім про свою поїздку на Схід, допомогу нашим військовим.

У кінці семінару відбувся обмін досвідом про найбільш вдалі приклади роботи бібліотек по національно-патріотичному вихованню дітей та юнацтва.

DSCN5265 DSCN5295 DSCN5298

 

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>