Родина, дім, виховання (15 травня – Міжнародний день сім’ї)

Українська назва сім’ї – родина – містить ключ до розуміння витоків її походження. Адже сім’я зароджувалася в надрах роду і певною мірою співіснувала з ним, вплітаючись у його систему через родинні, сакральні та релігійні зв’язки.
Історія питання про вплив родини на виховання іде своїми коріннями в глибоку стародавність. Це питання хвилювало розум багатьох видатних людей різних епох і народів. Родинне виховання нерозривно пов’язане з життям суспільства, держави. Проблема виховання залишається сьогодні дуже актуальною.

Сьогодні життя наше інше. По-іншому виховуємо дітей. Проте ніхто не заперечує, що найбільше виховує дитину сім’я. Хто про це пам’ятає і дбає, той має змогу виростити і виховати люблячих і порядних дітей. Родина і суспільство взаємопов’язані. Сім’я чутливо реагує на всі структурні й функціональні зміни, що відбуваються в суспільстві, і певним чином сама впливає на суспільство. Тому необхідна постійна турбота держави і суспільства про сім’ю. Водночас родина повинна керуватися не тільки вузько сімейними, а й суспільними інтересами.

Наш фотоконкурс “Щаслива родина” був присвячений Дню матері та Міжнародному дню сім’ї.
Дякуємо всім, хто взяв участь у конкурсі і поділився щасливими моментами своїх родин. Бажаємо, щоб затишок, спокій, любов, достаток, взаємоповага та взаєморозуміння завжди панували у ваших родинах!
Переможцями конкурсу стали Оксана Лабанич і Галина Гаєвська, які і отримають обіцяні “Книжкові торбинки для всієї родини від бібліотеки”.
DSCN5197 DSCN5198

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>