Фотоконкурс “Щаслива родина”

З нагоди Дня матері та Міжнародного дня сім’ї Перечинська центральна районна бібліотека запрошує перечинців і не тільки взяти участь у фотоконкурсі «Щаслива родина!».

Фото надсилати на електронну адресу biblsup@gmail.com до 15 травня (з приміткою назви фото, ПІБ та телефон одного з членів родини).

Умови конкурсу:
– фото повинно відповідати тематиці фотоконкурсу;
– фото повинно відображати теплі моменти сімейного життя;
– фото може бути цвітним або чорно-білим, мати різні розміри.

Факт участі в конкурсі є фактичною згодою учасника на розміщення їх фото на фотовернісажі у бібліотеці.

Переможець найоригінальнішого і найтеплішого фото отримає «Книжкову торбину для всієї родини від бібліотеки».

Нехай сімейні традиції зближують, роблячи всіх нас добрішими, більш близькими один до одного, створюючи ту невидиму опору в житті, на якій будуються наші взаємини з дітьми.

постер