День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні

8–9 травня Україна традиційно вшановує День пам’яті та примирення і День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. У ці дні важливо нагадати про непересічну роль українців у перемозі  у Другій світовій війні, висловити повагу всім борцям проти нацизму, увічнити пам’ять про загиблих воїнів, жертв війни, воєнних злочинів, депортацій та злочинів проти людяності, скоєних у ці роки.

З нагоди цих пам’ятних днів у читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки підготовлено книжково-ілюстративну виставку «Роки війни – століття пам’яті», проведено годину пам’яті, під час якої молодь читала вірші відомих поетів про війну. Звучали вірші Андрія Малишко «Моєму батькові», Володимира Сосюри «Далеко там», Павла Тичини «День настане», «Відповідь бійцям на фронт», «Весна», поезії Роберта Рождественського та інші.

З нагородами Другої світової війни учасників ознайомила бібліограф районної бібліотеки Тамара Константинова. Присутні переглянули фільми «Правда про внесок України у перемогу» та «Українці у Другій світовій війні».

Пам’ятаємо! Перемагаємо! Ніколи знову!

DSCN5182 DSCN5186 DSCN5196