80-річчя Карпатської України

11 березня у Перечинській центральній районній бібліотеці проведено літературно-музичний вечір, присвячений 80-й річниці Карпатської України та 205-річчя від дня народження Т. Г. Шевченка. У заході взяли участь учні і вчителі Перечинської ЗОШ І-ІІІ ст., Перечинського професійного ліцею, Перечинської гімназії.

Голова районного об’єднання «Просвіта», письменник Іван Козак розповів про доленосну подію в житті всього українського народу – Карпатську Україну 1938–1939 рр. Своїми спогадами про батька, розстріляного 18 березня 1939 року мадярськими жандармами, поділилася жителька Перечина Марія Панова.

Вчителька Перечинської ЗОШ Валерія Дорогович виступила з промовою про Тараса Григоровича Шевченка, в якій наголосила, що твори, написані Великим Кобзарем хвилюють, навчають, тривожать душі  дотепер, майже через два століття після його смерті. І органічно вписуються у сучасне життя.

Звучали вірші Тараса Шевченка і пісні, написані на його слова.

DSCN4812 DSCN4817 DSCN4819 DSCN4837

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>