Небесна Сотня: Герої не вмирають…

Небесна Сотня – так назвали Героїв Революції Гідності в Україні зими 2013-2014 років, котрі віддали свої життя заради кращого майбутнього. Вони пожертвували найдорожчим, щоб змінити хід новітньої історії України та дати їй шанс на світле майбутнє!

У читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки проведено годину пам’яті. Працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку і провели акцію «Ангели пам’яті». Вірші про Небесню Сотню декламували бібліотекарі та учні Перечинської гімназії. Своїми руками учні вирізали ангеликів і чіпляли на дерево пам’яті. Також присутні передивились відео «Небесна Сотня. Хронологія подій 20 лютого 2014 року».

Ми пам’ятаємо! Хай живе у віках людська пам’ять та слава загиблим Героям Небесної Сотні!

DSCN4735 DSCN4736 DSCN4739 DSCN4746 DSCN4755