«Герої живуть поруч..»

Нестиму я в душі вкраїнський стяг

Й боротимусь за щастя і свободу

Бо я обрав важкий і світлий шлях

Служити українському народу!

Сьогодні актуальною темою в нашій країні залишається тема миру. Живучи під мирним небом, у злагоді один з одним,  ми маємо пам’ятати, що зараз у зоні АТО наші бійці зазнають втрат.  Рідна земля за всю свою довгу історію пройшла війни та мир, поразки та перемоги, проте завжди пишалася вірними синами та доньками, які ціною власного життя боронили і боронять свій край та з надією дивляться у майбутнє.

17 лютого у закладі культури села Дубриничі відбулася зустріч з учасником АТО, з односельцем Бобриком Віктором Івановичем.

Щирим і хвилюючим було спілкування учнів і молоді з воїном-земляком. Лунали розповіді про нелегкі будні, проведені в зоні антитерористичної операції, про біль і втрати своїх побратимів, про братерство і дружбу, які допомагали вижити під час служби.

Зустріч промайнула дуже швидко. Присутні висловили щирі слова подяки і шани Віктору Івановичу.

Події останнього часу у котрий раз доводять, що український народ неможливо подолати. Вони тільки об’єднують, будують почуття щирого й глибокого патріотизму, дають змогу проявити себе безкорисливими, щедрими, готовими на все заради незалежності та кращого майбутнього нашої держави. Сучасна молодь не лише знає свою історію, а сьогодні вона творить її. Завершилася зустріч фотографією на пам`ять.

IMG_20190217_150338 IMG_20190217_151528 IMG-4fa91c3e13ceb2f403decf8ba284143c-V IMG-a53aefb76edc1502763ee0efb9f7e821-V

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>