День Соборності України

22 січня ми щорічно святкуємо День Соборності, свято, встановлене у честь проголошення першої незалежності та Акту злуки УНР і ЗУНР.

Українці завжди влаштовували різноманітні способи вшанувати цей день, але останні декілька років свято набуло неабиякого значення та навіть нового сенсу. Адже зараз як ніколи гостро стоїть питання Соборності України. Це свято повинно було стати нагадуванням про те, яких зусиль та жертовності коштувало нашим предкам об’єднання українських земель, які невпинно намагались розділити та привласнити, як зі Сходу, так і з Заходу. Сьогодні ж ми бачимо, наскільки важливим було це нагадування. Адже той самий ворог знову намагається зруйнувати українську державність, навіть через сотню років.

Працівники центральної районної бібліотеки спільно з учнями 10-го класу та вчителем Перечинської гімназії  Андрієм Вишняком провели історичну годину, присвячену Дню Соборності України. Учні дізналися цікаві факти з 100-річної боротьби українського народу за свою незалежність і переглянули фільм «Акт злуки УНР з ЗУНР».

DSCN4585 DSCN4587 DSCN4591

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>