В Ужгороді презентували нову книгу нашого земляка Івана Козака

27 грудня 2018 р. у прес-центрі Закарпатської ОДА відбулася презентація нової книги нашого земляка, поета Івана Юрійовича Козака  «На росяних отавах». Книга побачила світ завдяки реалізації Програми підтримки видання творів місцевих авторів, популяризації закарпатської книги та сприяння книгорозповсюдженню на 2018-2020 роки.

Видання представили т.в.о. директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Закарпатської ОДА Василь Комарницький, директор видавництва «Ґражда» Іван Ребрик, автор книги «На росяних отавах» Іван Козак.

Вітали із новою книгою Івана Козака голова Всеукраїнського товариства «Лемківщина» Василь Мулеса, представники делегації з Перечинщини на чолі з керівником відділу культури РДА Марією Пекар.

Поет і громадянин – це про Івана Козака. Справжній патріот як у громадському житті, так і в своїй творчості, – наголосив голова Закарпатської обласної організації Національної  спілки письменників України Василь Густі, додавши, що на підсумковому засіданні ради крайової «Просвіти» було одноголосно прийнято рішення про висування збірки «На росяних отавах» на здобуття премії імені Зореслава.

06-15 09-34

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>