Мандруємо в країну права

Відповідно до плану заходів щодо проведення Всеукраїнського тижня права в бібліотеці-філії с. Дубриничі було проведено  круглий стіл “Мандруємо в країну права”. Метою заходу було узагальнити знання дітей про їхні права та формувати правову свідомість; виховувати почуття власної гідності, пошану до законів України, уміння користуватися своїми правами; розвивати активну життєву позицію. Особливо цікавою для дітей була бесіда з  головним спеціалістом юридичного відділу апарату Перечинської РДА  М. Ю. Ап’ярій. Запрошені учні взяли участь у термінологічній вікторині, грі «Спіймай правило» та ознайомилися з тематичною поличкою «Мої права – моє життя».

А також в  рамках Всеукраїнського тижня права у бібліотеці було проведено бесіду «Кілька порад доречних, щоб життя було безпечним».

IMG_20181213_112614 IMG_20181213_113222 IMG_20181213_114351 IMG_20181213_114637 бесіда