Розпочався Всеукраїнський тиждень права

Розпочався Всеукраїнський тиждень права, який проводиться щороку в тиждень, який включає 10 грудня – День прав людини. Він відзначається в знак проголошення Генеральною Асамблеєю ООН у 1948 році Загальної декларації прав людини.

Тиждень права розпочався показом фільму режисера Сімон Леренґ Вільмонта «Віддалений гавкіт собак», в рамках XV Мандрівного міжнародного фестивалю документального кіно про права людини «Docudays», у читальній залі центральної районної бібліотеки. Учні 9-10 класів Перечинської гімназії, переглянувши фільм, взяли участь у його обговоренні.

На заході були присутні Тетяна Кость, начальник Перечинського бюро правової допомоги, Марина Лібра і Євгенія Пеха – провідні інспектори Перечинського РС філії ДУ «Центр пробації» Закарпатської області. Гості проінформували присутніх про роботу відповідних служб.

БФ «Центр громадських ініціатив» спільно з працівниками центральної  районної бібліотеки провели у м. Перечин вуличну інформаційно-просвітницьку акцію з нагоди 70-ти річчя прийняття Декларації прав людини.

DSCN4448 DSCN4449 DSCN4450 DSCN4453 DSCN4454 DSCN4456