День гідності та свободи

21 листопада в Україні відзначали День гідності та свободи – свято на честь початку цього дня двох революцій: Помаранчевої революції (2004 року) та Революції гідності (2013 року).

У центральній районній бібліотеці цього дня для учнів  9-10 класів Перечинської гімназії було проведено експрес-інформацію, яку провели учениці Юлія Ганчак і Аліна Луцук. Вони проінформували присутніх про відзначення п’ятої річниці Революції гідності, згідно з указом президента України Петра Порошенка. Учні також переглянули тематичне відео про День гідності та свободи.

Працівники бібліотеки підготували тематичну виставку і взяли участь в урочистостях з нагоди Дня гідності та свободи у м. Перечин.

DSCN4409 DSCN4410 DSCN4417 DSCN4419 DSCN4420 DSCN4422 DSCN4425 DSCN4431