Учасники «ПрофіКемпу» відвідали приватну садибу «Турянський двір»

У чудові осінні дні учасники перечинської команди ПрофіКемпу –  «Feketa’s children» продовжили свої дослідження про  туристичні родзинки Перечинщини і відвідали приватну садибу «Турянський двір»,  яка розташована недалеко від с. Тур’я-Поляна. Наявність курортного та рекреаційного потенціалу, мальовничі пейзажі, цікаві визначні пам’ятки історії, культури та архітектури, особливе географічне розміщення на перетині п’яти держав: України, Румунії, Словаччини, Польщі та Угорщини, поєднання різних культур та особливостей сприяє поширенню туризму в Закарпатті та з кожним роком приваблює все більше число туристів завітати сюди.

Перше враження –  райський куточок зі свіжим повітрям, чудовим мальовничим ландшафтом. Тут забуваєш про всі свої проблеми і тривоги та  сповна можеш насолоджуватися відпочинком. Що справляє найбільше враження? Величезне  озеро, де можеш ловити рибу і маєш нагоду  її сам приготувати  на мангалі. Влітку відпочиваючі тут купаються, плавають на човнах, милуючись краєвидами. Інфраструктура  об’єкту облаштована так, щоб створити умови для     будь-якого вимогливого туриста. Тут вам можуть запропонувати відпочинок у зручних комфортабельних котеджах, і просто в літніх  альтанках.

А скільки незабутніх емоцій та користі для здоров’я принесе купання у чанах з чистою гірською водою! Під час купання до чанів додають відвар лікарських духмяних трав та  ще деякі секретні інгредієнти! Після цієї процедури відчуваєш себе енергійним і сповненим сил. Хто спробував – ніколи не забуде! І повірте – повернеться ще не раз, щоб відчути лікувальну силу цієї «молодильної» процедури!