Тиждень правових знань

В рамках Тижня правових знань, який проводиться у жовтні, у центральній районній бібліотеці проведено захід з учнями 10-го класу Перечинської гімназії. На заході були присутні Євгенія Пеха – начальник Перечинського районного сектору філії ДУ «Центр пробації» в Закарпатській області та Іванна Хом’як – спеціаліст Перечинського бюро правової допомоги. Фахівці розповіли учням про права та обов’язки дітей, відповідальність за порушення цих прав, яка буває відповідальність, про булінг.

Бібліотечні працівники підготували книжково-ілюстраційну виставку «Обов’язок бути людиною», бібліографічний огляд біля якої провела зав. відділом обслуговування бібліотеки Марія Коростельова. Вчитель гімназії Віктор Вікторович Кость розповів учням, чому важливо отримати правові знання, яку допомогу у цьому надають бібліотеки.  Учні також переглянули фільм «Історія права людини».

Изображение 202 Изображение 203 Изображение 207 Изображение 214 Изображение 216 Изображение 219 Изображение 221