“ПрофіКепм”: міжрегіональний інноваційний проект

У центральній районній бібліотеці проведено зустріч виконавців обласного етапу міжрегіонального інноваційного  проекту  з  профорієнтації  учнівської  молоді  «ПрофіКемп». Виконавцями проекту у нашому районі є Перечинська філія обласного центру зайнятості, Перечинський районний відділ освіти, молоді та спорту та Перечинська центральна районна бібліотека. Представники зустрічі вирішили, що участь у проекті братимуть учні Тур’я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст.

На міжрегіональному рівні проект впроваджується у чотирьох областях – Херсонській, Рівненській, Львівській та Закарпатській, і його мета – національно-патріотичне виховання шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку держави, його орієнтації у виборі діяльності на потребу ринку праці.

DSCN3657 DSCN3658 DSCN3671