“ПрофіКепм”: міжрегіональний інноваційний проект

У центральній районній бібліотеці проведено зустріч виконавців обласного етапу міжрегіонального інноваційного  проекту  з  профорієнтації  учнівської  молоді  «ПрофіКемп». Виконавцями проекту у нашому районі є Перечинська філія обласного центру зайнятості, Перечинський районний відділ освіти, молоді та спорту та Перечинська центральна районна бібліотека. Представники зустрічі вирішили, що участь у проекті братимуть учні Тур’я-Реметівській ЗОШ І-ІІІ ст.

На міжрегіональному рівні проект впроваджується у чотирьох областях – Херсонській, Рівненській, Львівській та Закарпатській, і його мета – національно-патріотичне виховання шкільної молоді, забезпечення ефективної профілактичної роботи щодо запобігання молодіжного безробіття, розширення знань підростаючого покоління про перспективні напрямки економічного розвитку держави, його орієнтації у виборі діяльності на потребу ринку праці.

DSCN3657 DSCN3658 DSCN3671

 

 

 

 

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>