Районний семінар «Клуби та об’єднання за інтересами для дітей та юнацтва»

На базі бібліотеки-філії с. Полянська Гута відбувся семінар бібліотечних працівників Перечинської централізованої бібліотечної системи на тему «Клуби та об’єднання за інтересами для дітей та юнацтва». Учасників семінару вітали юні аматори художньої самодіяльності, вокальний колектив сільського клубу «Гутяночка».

З вітальним словом виступив сільський голова І. Юсиба, а також завідуючі дошкільним навчальним закладом і ЗОШ І-ІІ ст. с. Полянська Гута.

Директор Перечинської ЦБС Марія Кость розповіла про роль і місце бібліотеки в організації змістовного дозвілля дітей та юнацтва. Про організацію роботи дитячих клубів за інтересами та регламентуючу документацію бібліотечних клубів розповідали бібліотекар районної бібліотеки для дітей Наталія Іванчо, та бібліотекар ЦРБ Наталія Луцук. Консультацію на тему «Вплив бібліотечних клубів за інтересами на виховання молоді» надала методист ЦБС Василина Стегура.

З досвіду роботи клубів за інтересами ділилися зав. відділом обслуговування районної бібліотеки Марія Коростельова та зав. інтернет-центром ЦРБ Власта Магада.

Дякуємо працівникам культосвітніх закладів та активу с. Полянська Гута за гарну організацію і проведення районного семінару.

DSCN3541 DSCN3549 DSCN3560 DSCN3563 DSCN3575 DSCN3596