До історії Перечина. Лист з м. Миколаїв.

Нещодавно Перечинська центральна районна бібліотека отримала листа з м. Миколаїв від Машика Євгенії Степанівни. Вона пише, що: «…по закінченню Львівського торгово-економічного інституту з 1968 по 1972 роки працювала з чоловіком в системі райспоживспілки Перечина, облспоживспілки  в м. Ужгород. Працювала товарознавцем в РСП і викладала в школі по підготовці молодих продавців. Була потреба у підготовці сільської молоді. На території Перечина була військова частина. Була потреба дати освіту жінкам військових і працевлаштувати їх. Правління райспоживспілки в ті часи підтримали. Потім мене з чоловіком перевели до Миколаєва. Самі добрі спомини про викладачів і учнів.

Зараз мені 72 роки. Я на пенсії. Але завдяки цим учням, вчителям я перейшла на викладацьку роботу. Профтехучилище, технікум, аграрний університет. У мене 20 років науково-педагогічного стажу. Я бажаю Вам всім успіхів, здоров’я. Передаю фото школи до історії Перечина».

Публікуємо фото, передане Євгенією Степанівною. Може хтось з перечинців упізнає себе. І дякуємо за фото, і гарні слова на адресу наших земляків.

1 1_0001 1_0002

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>