День вишиванки

«Українські вишиванки наче райдуги світанки» – так називався День вишиванки яке провела районна бібліотека для дітей з юними користувачами. Метою заходу було ознайомлення дітей з побутом і культурним надбанням українського народу, виховання  у них інтересу та поваги до національних традицій.

Бібліотекар розповіла історію виникнення свята, про  вишиванку, яка є не тільки традиційним українським одягом, але й оберегом. Про символи і кольори які використовують при вишивці, та легенду про вишиванку.

Діти охоче приймали участь у діалозі, в якому розповідали у кого вдома є різні вишивки якими прикрашають свій дім.

SDC14342 SDC14343 SDC14354