«Ніхто не забутий, ніщо не забуте!»

У центральній районній бібліотеці проведено День інформації, приурочений до Дня пам’яті та примирення і 73-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. В рамках заходу оформлено книжкову виставку «Роки війни – століття пам’яті», біля якої проведено бібліографічний огляд літератури «Дорогами війни». Відвідувачі бібліотеки мали змогу ознайомитись з книгами про роки війни в історії України.

Присутні переглянули документальну драму Світлани Усенко «Діти перемоги» – фільм із історій живих свідків трагедії, яку Україна пережила з 1939 по 1945 рік. В основу стрічки лягло 6 сповідей головних героїв, які, будучи маленькими дітьми, відчули події Другої світової війни на власній долі.

DSCN3173 DSCN3185 DSCN3192