Юрію Шипу – 75 років!

Вітання ювіляру!

Велика бібліотечна родина Перечинщини щиро вітає свого земляка, нашого талановитого краянина, відомого поета Срібної Землі – Юрія Васильовича Шипа з прекрасним ювілеєм 75-річчям!

Бібліотечні працівники і читачі нашого району вдячні автору за його книги, а їх у ювіляра видано  аж 40, і ними може похвалитися кожна бібліотека на Перечинщині.

Бажаємо Вам, Юрію Васильовичу, міцного здоров’я, життєвої енергії, творчого натхнення. Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють та допомагають друзі у подальших творчих успіхах!

DSCN2360 s419x0-news-1323115736