Жіночий клуб «Розрада»

17 квітня 2018 року на базі центральної районної бібліотеки  Перечинською районною філією Закарпатського обласного центру зайнятості проведено перше засідання жіночого клубу «Розрада» на тему «Жінка на ринку праці – успішна жінка».

Фахівець з профорієнтації Неля Гуранич розповіла учасникам, що запровадження клубної роботи має на меті надання соціально-психологічної підтримки, підвищення мотивації до праці та самооцінки безробітних, зокрема жінок.

Леся Сивохоп, заступник начальника відділу надання соціальних послуг, запросила членів клубу до активної співпраці і наголосила, що такі засідання проводитимуться регулярно, з метою налагодження неформального спілкування між гостями та членами клубу, отримання інформації, яка сприятиме активній адаптації жінок до сучасного ринку праці та соціуму.

Власта Магада, завідувач Інтернет-центром Перечинської ЦРБ, запропонувала до уваги присутніх презентацію на тему «Принципи працевлаштування та ефективний пошук роботи», про головні правила пошуку роботи. Також, на прикладі відеороликів, присутні проаналізували та обговорили, яких помилок припускаються претенденти на заміщення вакансій під час пошуку роботи, проходження співбесіди з роботодавцем.

Запрошуємо до участі у засіданні клубу всіх зацікавлених жінок, а не тільки з числа безробітних.

DSCN3055 DSCN3071

 

 

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>