204-а річниця від дня народження Т. Г. Шевченка

У читальній залі центральної районної бібліотеки учні 6-го класу Перечинської гімназії разом з вчителькою Мирославою Годованою знайомились з книжково-ілюстративною виставкою «Тарасова доля – то правда жива», присвяченою дню народженню Тараса Шевченка і підготовленою працівниками бібліотеки. Учні ознайомились з виданнями творів Шевченка, літературою про його життя і творчість та декламували вірші Тараса Григоровича Шевченка.Також бібліотека долучилась до створення відео-ролика декламування віршів Тараса Шевченка начальником управління Державної казначейської служби України м. Перечин Керецман С.М., приуроченого до 204-ї річниці від дня народження великого Пророка України Тараса Григоровича Шевченка.

DSCN2836 DSCN2837