Міжнародний день рідної мови

Свято було започатковано у листопаді 1999 року на тридцятій сесії Генеральної конференції ЮНЕСКО у Парижі. «Мови – це важливо!» – цей вислів обрано ЮНЕСКО гаслом Міжнародного дня рідної мови.

В Україні це свято відзначають з 2002 року, коли для зміцнення державотворчої функції української мови та сприяння вільному розвитку і використанню інших мов національних меншин України було видане розпорядження «Про відзначення Міжнародного дня рідної мови».

Відтоді це свято стало ще одним днем пошанування рідної мови в кожному освітньому закладі України, культурних центрах, просвітницьких організаціях, в тому числі у Перечинській центральній районній бібліотеці.

Працівники бібліотеки підготували книжково-ілюстративну виставку у читальній залі на тему «Мова солов’їна, мова колискова, рідного народу і моїх батьків». Студентка-практикантка бібліотечного відділу Ужгородського коледжу культури і мистецтв Аліна Фленько провела бібліографічний огляд літератури для користувачів бібліотеки.

DSCN2795 DSCN2798 DSCN2801

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>