Ми пам’ятаємо! День Героїв Небесної Сотні

День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні.

Працівники Перечинської центральної районної бібліотеки долучились до відзначення цієї події, підготувавши книжково-ілюстративну виставку у читальній залі бібліотеки «Небесна Сотня, ви тепер святі!». Кожний користувач мав змогу згадати та ознайомитись з подіями того трагічного дня.

Бібліотечні працівники також взяли участь в мітингу-реквієму на честь пам’яті героїв Небесної Сотні біля хреста у центральному парку м. Перечин і запалили свічки пам’яті.

20 лютого стало для нас назавжди пам’ятним днем – Днем Героїв Небесної Сотні. Однак сьогодні варто згадати про всіх, хто віддав своє життя впродовж останніх років. І згадувати надалі, завжди, хоча б для того, аби не допустити чогось подібного в майбутньому.

Дякуємо Вам, Герої України! Ви назавжди залишитесь у наших серцях…

DSCN2787 DSCN2790DSCN4263

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>