Практикум по впровадженню УДК

14 лютого у Перечинській центральній районній бібліотеці проведено семінар-практикум для бібліотечних працівників району по впровадженню Універсальної десяткової класифікації (УДК) у роботу бібліотек.

Універсальна десяткова класифікація (УДК) – це міжнародна багатомовна класифікаційна система, що об’єднує всі галузі знань в єдиній універсальній структурі з загальною десятковою нотацією. Таблиці УДК призначені для систематизації документів, пошуку інформації та організації фондів документів з усіх галузей знань у бібліотеках, видавництвах, інформаційних центрах тощо.

Були надані консультації по розробленій робочій схемі класифікації за УДК для систематизації документів, по таблиці відповідностей класифікації УДК та класифікації ББК, організації розстановки фонду. Консультації надали Тамара Константинова, бібліограф ЦРБ; Уляна Лалакулич, завідувачка відділом обробки та комплектування літератури; Марія Коростельова, завідувач відділом обслуговування користувачів.

DSCN2742 DSCN2746 DSCN2749 DSCN2758