14 лютого – Міжнародний день дарування книг!

День дарування книжок

Книга рятує душу від здерев’яніння…   (Т. Г. Шевченко).

Шановні наші читачі!

Перечинська центральна районна бібліотека пропонує Вам три простих способи відсвяткувати

Міжнародний день дарування книг:

1.Бібліотека проводить постійно діючу акцію «Подаруй бібліотеці книгу!”. Приєднуйтесь до акції!

2. Подаруйте книгу знайомим, рідним, членам сім’ї.  Залучайте до цього свята друзів, у т.ч. і через соціальні мережі.

3. Приєднайтеся до буккросингу, який діє за принципом «прочитав – передай іншому». Залиште прочитану книгу у людних місцях, щоб інші могли її прочитати, або передайте до нашої бібліотеки.  Добрі справи робити приємно!

ДОВІДКА:

Міжнародний день дарування книг (International Book Giving Day)  започаткований у 2012 році американкою Еммі Бродмур. Ідею підказав її маленький син, який запитав маму, чому немає особливого дня, коли люди дарують один одному книги.

Це одне з наймолодших свят в календарі  і воно спрямоване на підвищення інтересу та доступу до книг і бібліотек.

Мета Міжнародного дня дарування книг – надихнути людей по всьому світу подарувати 14 лютого книгу – бібліотеці, другу, знайомим, членам родини. Вважається, що у цей день мають об’єднатися і ті, хто дарує книги, і ті, хто прищеплює любов до читання.

Адже книга – один із найцінніших винаходів людства, вона сіє правду, добро, любов; вона дасть нам відповіді на всі запитання і гарну пораду; навчить жити, любити і працювати заради щастя народу, заради самих себе і своїх рідних. Недарма в народі кажуть: «Хто багато читає, той багато знає». Частіше заглядайте до скарбниці духовності — книг, з яких б’є невичерпне джерело мудрості.