Зустріч з активістами громади

Перечинською центральною районною бібліотекою були проведені просвітницькі заходи у громаді з інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації, посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку.

В читальній залі районної бібліотеки відбулась зустріч групи активних громадян Перечинської об’єднаної громади з представниками проекту ПУЛЬС – менеджером проекту Любов Квасюк та координатором Тетяною Дементьєвою. Команда проекту пропонує підтримку активним громадянам, які зацікавлені в розвитку своїх громад та мають бажання долучитись до реформи місцевого самоврядування.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

DSCN2663 DSCN2668 DSCN2673