День Соборності України

День Соборності — свято України, яке відзначають щороку 22 січня в день проголошення Акту Злуки Української Народної Республіки й Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося в 1919 році.

До відзначення цієї пам’ятної дати у читальній залі центральної районної бібліотеки підготовлено книжково-ілюстративну виставку «22 січня – День Соборності України». Працівники бібліотеки взяли участь в урочистостях, присвячених Дню Соборності України.

У бібліотеці також проведено урок історії з учнями 9-10 кл. Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Про історичні події того періоду учням розповів вчитель Вишняк Андрій Миколайович і для учнів підготували відеоперегляд.

DSCN2640 DSCN2648 DSCN2650 DSCN2651