ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС!

КОНК

Перечинська центральна районна бібліотека оголошує  заочний конкурс творів-роздумів (есе) на тему «Мій вибір моє майбутнє!».

До участі у конкурсі запрошуються учні 9-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Перечинського району.

Метою конкурсу є сприяння формуванню свідомого професійного самовизначення учнівської молоді.

Кожний учасник подає на конкурс одну роботу.

ВИМОГИ ДО КОНКУРСНИХ РОБІТ.

1. Мова конкурсної роботи: українська.
  2. Літературний жанр, в якому має бути виконана робота – твір-роздум (есе).

*Есе – (від франц. Essai – спроба, проба, нарис) – невеликий за обсягом прозовий твір, з довільною композицією, що відображає індивідуальні враження і міркування автора з конкретного питання і не претендує на вичерпну відповідь.

1. Творчі роботи надсилаються на адресу центральної районної бібліотеки

м. Перечин вул. Ужгородська 20, або на електронну адресу бібліотеки perbibl@gmail.com, не більше двох сторінок  у форматі Microsoft Word, шрифт  літер всіх частин твору – Times New Roman, розмір літер14-й. Поля сторінок: ліве – 3 см, праве – 1 см, міжрядковий інтервал – 1 см. Сторінки формату А – 4.

1. Титульна сторінка конкурсної роботи повинна бути оформлена згідно із зразком (додаток ).

5.У тексті не допускається скорочень назв та найменувань.

1. Забороняється запозичення та копіювання інформації з робіт інших виконавців. До конкурсу не допускаються роботи, в яких зустрічається ненормативна лексика, пропагується насильство, релігійна та етнічна ворожнеча, міститься політична складова, пропагуються шкідливі звички (алкоголізм, наркоманія, тютюнопаління тощо).
  2. Конкурсні роботи не повертаються.

Конкурс проводиться поетапно:

I тур – 10 листопада – 10 грудня 2017 року.

На даному етапі для оцінювання робіт створюється конкурсна комісія на базі центральної районної бібліотеки. Учасники, роботи яких зайняли перше місце, допускаються до участі у фінальному етапі.

II тур (фінал) – до 19 грудня 2017 року.

До фінального етапу допускаються роботи учасників, які зайняли перше місце в I-му турі.

За результатами конкурсу переможець та учасники, які посіли друге та третє місце, нагороджуються заохочувальними подарунками.