Бібліотека долучається до проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»

24140016_1410146639084009_2129745108_o

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства», яка з 1991 року підтримується міжнародною спільнотою.

Основними завданнями акції є:

– привернення уваги громадськості до актуальних для українського суспільства проблем подолання насильства в сім’ї, протидії торгівлі людьми та жорстокого поводження з дітьми, гендерного насильства та забезпечення рівних прав жінок і чоловіків;

– проведення інформаційних кампаній з метою підвищення обізнаності населення України з питань попередження насильства в сім`ї, жорсткого поводження з дітьми, формування свідомості всіх верств населення  щодо нетерпимого ставлення до насильства.

Дати початку та завершення кампанії вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства стосовно жінок та дії щодо захисту прав людини, підкреслюючи, що будь-які прояви насильства над людиною, незалежно від її статі, є порушенням прав людини.

Шістнадцятиденний період кампанії охоплює наступні важливі дати:

– 25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок

– 1 грудня – Всесвітній  день боротьби зі СНІДом

– 2 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством

– 3 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями

– 5 грудня – Міжнародний день волонтера

– 6 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі

– 9 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією

– 10 грудня – Міжнародний день прав людини

Перечинська центральна районна бібліотека у співпраці з БФ «Центр громадських ініціатив»  долучається до Всеукраїнської акції  через проведення таких заходів:

4 грудня – Зустріч молоді з фахівцями пенітенціарної служби у читальній залі бібліотеки;

5 грудня – Вулична інформаційна акція «Захисти життя – зупини насильство!»

Запрошуємо всіх зацікавлених долучитись до проведення даних заходів.