Презентація книги Ю. Шипа “Із Небом на Землі”

23 листопада у читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки проведено презентацію нової книги письменника, лауреата багатьох літературних премій Юрія Васильовича Шипа «Із Небом на Землі». Нова книга духовних віршів та пісень закарпатського письменника одухотворена змістом Святого Письма, побожністю народної мудрості. Вона пройнята любов’ю до Бога, людини та праотчого краю, повчаннями, пересторогами. Книга про чесність і ницість, правду та кривду, добро і зло в людському житті.

Привітати автора з виходом нового видання прийшли голова Перечинської районної ради Михайло Іванович Ласкін, міський голова Іван Михайлович Погоріляк, отець Андрій – настоятель храму Покрови Пресвятої Богородиці м. Перечин УПЦКП, отець Андрій Долинич – настоятель греко-католицького храму, друзі Юрія Васильовича по перу – Іван Козак, Василь Мулеса, Ганна Михайлівна Мегела, а також вчителі, учні шкіл, бібліотекарі району.

Добрі слова про автора звучали від Сергія Федаки – доктора історичних наук, професора УжНУ, члена Національної спілки письменників України, Марії Баяновської – доктора філософії, кандидата педагогічних наук, доцента ЗІППО, члена Ліги композиторів України, Василя Зубача – поета, публіциста, члена Національної спілки журналістів України.

Прикрасили презентацію музичний виступ фольклорного ансамблю районного будинку культури «Цімборки», які виконали пісню про Перечин на слова Юрія Шипа. А також виступ народного артиста України Петра Петровича Матія, який теж виконав пісні на слова Юрія Васильовича (концертмейстер Голуб’єва Лариса Йосипівна, викладач Ужгородського музичного коледжу).

DSCN2342 DSCN2344 DSCN2345 DSCN2349 DSCN2350 DSCN2354 DSCN2355 DSCN2358