Свято української писемності та мови

Щороку 9 листопада в Україні відзначається державне свято – День української писемності та мови. З нагоди цієї дати 5 листопада у бібліотеці-філії села Полянська Гута відбулося свято до Дня української писемності та мови «І першим було слово…», на яке були запрошені учні 2-9 класів місцевої школи. Діти декламували вірші українських письменників про мову та провели інсценівку під назвою «Частини мови». Увазі користувачів була представлена  книжково-ілюстративна  виставка «Мова – духовний скарб нації», підготовлена бібліотекарем Мариною Чомоляк.

IMG_4143 (2) IMG_4153 unnamed