Рясний садинець Василя Мулеси

30 жовтня в читальній залі Перечинської центральної районної бібліотеки проведено презентацію нової книги Василя Мулеси «Садинець». Книга вийшла у видавництві «Патент», і зібрала всі твори Василя Васильовича, які вийшли до цього часу.

Привітали автора з виходом книги Надія Девіцька, керівник апарату Перечинської РДА, Марія Пекар, начальник відділу культури РДА, Юрій Шип, Іван Козак, Йосип Ганич письменники, друзі по перу. Працівники районної бібліотеки підготували книжкову виставку та мультимедійну презентацію по творчості Василя Мулеси. З музичним вітанням автору виступив фольклорний колектив районного будинку культури «Цімборки».

DSCN2122 DSCN2132 DSCN2135 DSCN2155 DSCN2165 DSCN2167 DSCN2174 DSCN2201 DSCN2211