Спроможна громада – сильна держава

В рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»(ПУЛЬС), Перечинська центральна районна бібліотека у співпраці з благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» 19 жовтня 2017 року провели інформаційний захід – живу бібліотеку «Спроможна громада – сильна держава». Захід проведено у бібліотеці-філії с. Зарічово Перечинської ОТГ.

На захід були запрошені експерти: Олеся Вовканич-Белеканич – секретар міської ради Перечинської ОТГ, Роберт Білинець – начальник відділу земельних відносин міської ради, Іванна Готра – юрист-землевпорядник міської ради, Ольга Барзак – депутат ради від територіальної громади с. Зарічово, Оксана Петрова – в. о. старости с. Зарічово, Іванна Хом’як – головний спеціаліст Перечинського бюро правової допомоги.

Запрошені учасники заходу мали змогу вислухати експертів, дізнатись більше про децентралізацію, ставити запитання, ознайомитись з історіями успіхів ОТГ інших областей України, переглянувши відео. А фахівці-експерти, в свою чергу, дізнались більше про проблеми, які турбують громаду с. Зарічово на даний час. Проведений захід дав можливість зустрітися людям з представниками місцевого самоврядування для тісного спілкування і порозуміння.

Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС)  виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів  IREX/Україна   за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID).

DSCN2091 DSCN2092 DSCN2094 DSCN2097 DSCN2099