Вуличний консультативний пункт

11 жовтня Перечинська центральна районна бібліотека провела вуличний консультативний пункт “Моя громада – мій добробут” для жителів м. Перечин і ОТГ по інформуванню та залученню громадськості до процесу реформ децентралізації.
Захід проводився в рамках проекту «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС).
Що таке децентралізація, структура та повноваження посадових осіб ОТГ, хто такий староста, функціонування державних установ, адміністративні послуги в ОТГ – на ці та багато інших питань жителі могли отримати відповідь з інформаційних матеріалів, які розповсюджувались під час роботи консультативного пункту.
Проект «Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні» (ПУЛЬС) виконується Асоціацією міст України (АМУ) в партнерстві з Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів IREX/Україна за фінансової підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). 

DSCN1948 DSCN1955 DSCN1961 DSCN1969 DSCN1971 DSCN1990 DSCN2008 DSCN2013

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>