Акція до Дня захисника України

До Дня захисника України, який будемо святкувати 14 жовтня, центральна районна бібліотека запрошує перечинців та жителів району приєднатись до ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ АКЦІЇ «БІБЛІОТЕКА УКРАЇНСЬКОГО ВОЇНА».

Ми переконані, що кожен з вас може подарувати гарну художню книгу, чи науково-популярне видання з історії та культури української держави, які будуть передані до бібліотек військових частин Збройних Сил України.

Запрошуємо долучитись до акції організації, творчі спілки, громадські організації, видавців, авторів та небайдужих громадян.

Телефон для довідок: 2-14-90.

2015031913425263