Про децентралізацію влади проінформують у бібліотеці

Децентралізація – найактуальніша сьогодні тема, але у людей виникає багато запитань. Чому потрібна децентралізація, з чого складаються органи місцевого самоврядування та які в них повноваження, як громада може вплинути на покращення інфраструктури (ремонт та освітлення вулиць, ремонт школи, медичного закладу чи закладів культури).

Саме тому Перечинська центральна районна бібліотека у співпраці з благодійним фондом «Центр громадських ініціатив» м. Перечин з жовтня 2017 року розпочинає цикл інформаційно-просвітницьких заходів в рамках проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»).

11жовтня – «Моя громада – мій добробут» (вуличний консультативний пункт, м. Перечин)

19 жовтня – «Спроможна громада – сильна держава» (жива бібліотека, с. Зарічово Перечинської ОТГ)

14 листопада – «Децентралізація: нові можливості та ідеї» (жива бібліотека,  м. Перечин)

22 листопада – «Зміни заради майбутнього» (вулична інформаційна акція, с. Сімер Перечинської ОТГ)

Проект ПУЛЬС виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

Рисунок1