Екскурсія у бібліотеці

До Перечинської центральної районної бібліотеки завітали юні гості з ДОЗ «Барвінок». В оздоровчому закладі перебувають діти з малозабезпечених сімей. Відпочинок дітей у закладі став можливим завдяки проекту Баварської общини в особі Іріс Трюбсветтер.

Бібліотекарі провели для дітей екскурсію, розповіли про відділи бібліотеки, ознайомили з краєзнавчим куточком, з роботою інтернет-центру, показали і розказали про найстаріші видання з фонду. Діти читали вірші, співали пісні. Куратор Ольга Барзак навіть зіграла дітям на піаніно у бібліотеці. Зустріч-екскурсія пройшла цікаво і насичено для дітей.

DSCN1461 DSCN1466 DSCN1468 DSCN1475 DSCN1480 DSCN1482 DSCN1486