Моя громада – мій добробут

Протягом 8-11 серпня 2017 року у м. Львів проходив навчальний тренінг для бібліотек та громадських організацій об’єднаних територіальних громад з 7 областей України, які працюють у партнерстві по проекту ПУЛЬС («Розробка курсу на зміцнення місцевого самоврядування в Україні»).  Тренінг проходив під гаслом «Моя громада – мій добробут».

Закарпатську область представляли центральні бібліотеки Перечинського, Виноградівського, Іршавського, Хустського та Тячівського районів та громадські організації – благодійний фонд «Центр громадських ініціатив» (м. Перечин) і Хустське  агентство  регіонального  розвитку  ХАРР «Хуст – Європа – Центр». Від м. Перечин учасниками стали директор Перечинської централізованої бібліотечної системи (ЦБС) Марія Кость, завідувач інтернет-центром районної бібліотеки Власта Магада та представник ГО «Центр громадських ініціатив» Оксана Кидора.

«Спільна робота бібліотек та громадських організацій в цьому проекті спрямована на інформування та залучення громадськості до процесу реформ децентралізації, посилення спроможності громад, надання можливостей для їхнього формування та подальшого стабільного розвитку» – зауважила менеджер проекту   IREX/ПУЛЬС Любов Квасюк.

Цікавим та корисним елементом проведених заходів була «жива бібліотека». Учасники навчання мали змогу поспілкуватися із запрошеними експертами, представниками об’єднаних територіальних громад Львівської області та консультантами з Офісу реформ Львівського районного відділення Асоціації міст України.

Директор бібліотечної системи Марія Кость відмітила: «Запитань до експертів було багато, така форма заходу виявилася дуже ефективною.  І тому починаючи з жовтня місяця будуть проводитись інформаційно-просвітницькі заходи у Перечинській об’єднаній територіальній громаді, щоб на місцях, у своїх населених пунктах донести таку інформацію до людей».

Проект ПУЛЬС виконується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX) в партнерстві з Асоціацією міст України (АМУ), Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

cпільне фото експерти живої бібліотеки жива бібліотека менеджер проекту Любов Квасюк робочі моменти тренінгу

 

 

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>