Будуймо Європу в Україні!

У третю суботу кожного травня в Україні відзначають День Європи. У 2017 році цей день припадає на 20 травня. Намагаючись інтегруватися в європейське співтовариство, Україна і почала відзначати День Європи. В Україні свято сприймається як спосіб приєднання до тих цінностей, які дотримуються в Євросоюзі.

Перечинська центральна районна бібліотека в рамках проекту Української бібліотечної асоціації «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся у пунктах європейської інформації у бібліотеках» за підтримки програми «Еразмус +», до Дня Європи в Україні провела флешмоб та інформаційно-просвітницьку акцію «Будуймо Європу в Україні».

Мета заходів – формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення жителів громади Перечина з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді Перечина.

DSCN0832 DSCN0836 DSCN0849 DSCN0857