День Перемоги

9 травня Україна відмічає День перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. Цей день назавжди залишається  днем нашого національного тріумфу, символом героїчного минулого. Бібліотека-філія с. Т.-Бистра приєдналась до вшанування 72-ї річниці Дня Перемоги. У бібліотеці  оформлено книжкову виставку «І днів і верств особливий відлік». Завідувач бібліотекою Мар’яна Рега разом з сільським головою В. Шкріба та учнями 5 класу місцевої школи відвідали ветерана війни, жительку села Романчак Марію. Теплі вітання та букети весняних квітів зуміли підняти настрій шановній ветеранці.

2Cf6-vXCMHU Hi1n2pCPSeI Kvmt7MdloDI n3uf74F2ZH0