Міжнародний день дитячої книги

2 квітня – Міжнародний день дитячої книги і цей день святкують всі, хто вважає, що книга – джерело знань. Міжнародний день дитячої книги відзначається, починаючи з 1967 року за ініціативою і рішенням Міжнародної ради з дитячої книги, підкреслюючи тим самим важливу роль дитячої книги у формуванні духовного та інтелектуального рівня нових поколінь людства.

Не випадково цей день припадає на 2 квітня, день народження датського письменника-казкаря Ганса Христіана Андерсена.

У цей день працівники районного будинку культури, центральної районної бібліотеки, районної бібліотеки для дітей організували свято дитячої книги під відкритим небом, на площадці перед районним будинком культури. Цікавою була програма свята, яку представляли глядачам казкові герої – Червона шапочка, Аліса з країни Чудес, Гаррі Поттер, Пеппі Довгапанчоха та інші. Дітки залюбки брали участь у майстер-класах: виготовлення великодніх поробок, книжечок своїми руками, складання пазлів. Можна було за бажанням зробити собі аква-грим, взяти участь у європа-грі, сфотографуватись у фото-зоні. А скільки цікавих дитячих книг українських та зарубіжних письменників і поетів можна було переглянути і почитати на святі.

DSCN0650 DSCN0654 DSCN0655 DSCN0687 DSCN0716 DSCN0746 DSCN0750