Пам’ятаємо. Перемагаємо

До Дня пам’яті та примирення і 70-річчя Перемоги у Другій світовій війні у районній бібліотеці оформлено книжково-ілюстративну виставку «Пам’ятаємо, славимо, вшановуємо!», на якій представлені книги з фонду бібліотеки про ті трагічні сторінки історії нашого народу. Ми пам’ятаємо, якою страшною трагедією для українців була Друга світова війна. Ми пам’ятаємо, що агресора зупинили спільними зусиллями об’єднані нації. Ми пам’ятаємо, що той, хто захищає свою землю, завжди перемагає. Ця пам’ять робить нас сильнішими. Вона – запорука неминучості нашої перемоги сьогодні.

І нам завжди потрібно пам’ятати про ті роки і розповідати дітям та молоді. З цією метою проведено бібліографічний огляд літератури «Вклонімось величним тим рядкам».

SDC19364 SDC19365 SDC19369 SDC19370