Нарада бібліотечних працівників

30 січня у читальній залі центральної районної бібліотеки відбулась нарада бібліотечних працівників району. Перед бібліотекарями виступили Андрій Вишняк, депутат обласної ради, вчитель Перечинської гімназії та Тетяна Кость, заступник начальника відділу «Перечинське бюро правової допомоги». Андрій Миколайович проінформував працівників бібліотек про свою депутатську діяльність, розповів про децентралізацію, реформи, про право на допомогу постраждалим від торгівлі людьми.

Тетяна Кость розповіла про роботу та послуги Перечинського бюро правової допомоги. З консультаціями виступили фахівці центральної районної бібліотеки Стегура В., Константинова Т., Лалакулич У., заступник директора по роботі з дітьми Мельник Л. Послуги Пункту європейської інформації у районній бібліотеці презентувала координатор ПЄІ Магада В.

SDC12895 SDC12897 SDC12902 SDC12916 SDC12922 SDC12929