День Соборності України

Щороку українці відзначають День Соборності України, в день проголошення Акту возз’єднання Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки, що відбулося 22 січня 1919 року на Софійській площі в Києві. У сучасному українському національному календарі ця дата  посідає одне з провідних місць і має глибокий символічний зміст: одвічної мрії українців на вільне життя в самостійній соборній незалежній державі.

Працівники центральної районної бібліотеки та районного будинку культури взяли участь в урочистостях до Дня Соборності України, які проведено у районній державній адміністрації. Бібліотекарі підготували книжкову виставку про події цього періоду в історії України.

SDC12869SDC12875SDC12874SDC12877