Акція «Подаруй книгу рідній бібліотеці»

Кажуть, що книга – це найкращий подарунок. Якщо мова йде про подарунок бібліотеці – це дійсно так. Сьогодні є можливість допомогти бібліотекам України. Їх фонди вже давно потребують оновлення сучасними українськими книгами. Благодійний фонд «Бібліотечна країна» разом з Українською бібліотечною асоціацією та партнерами-видавництвами  реалізовує проект, у якому кожен може подарувати українські книжки одній з бібліотек нашої країни. Все, що необхідно зробити – це придбати пакет книжок від українських видавництв за спеціальною, зниженою, ціною на певну суму, оплатити його на сайті акції та вказати бібліотеку. Обраний пакет книг буде відправлений в зазначену замовником бібліотеку. Це може бути бібліотека у рідному місті чи селі. Додайте свою краплю до океану української культури!

Повний перелік книг та видавництв, деталі акції містяться на сайті www.livelibrary.com.ua.