Запали свічку пам’яті!

Щорічно у четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв голодомору. У 2016 році цей День пам’яті припадає на 26 листопада. Результатом Голодомору стали не лише мільйони вбитих та опустілі українські домівки, а й спустошені душі тих, хто пережив 1933-й. Голодомор став найбільшою трагедією за всю історію українського народу. За масштабом, жорстокістю, цинізмом і організованістю з боку влади та наслідками для майбутніх поколінь він не має аналогів в історії людства. Демографічна катастрофа посіяла в душах мільйонів людей фізіологічне почуття страху, необоротно вплинула на генофонд нації.

Вшановуючи пам’ять жертв голодомору, працівники центральної районної бібліотеки підготували книжкову виставку «Пам’ять про скорботні 32-33 роки», на якій можна ознайомитись з книгами про цей трагічний період історії України. А також взяли участь в мітингу пам’яті жертв голодомору в міському парку м. Перечин і запалили свічки пам’яті.

sdc12652 sdc12654