Толерантність врятує світ

Щороку 16 листопада в усьому світі відзначається Міжнародний день толерантності. Його запровадили у 1995 році за рішенням Генеральної Асамблеї ООН. Його мета полягає в тому, щоб зменшити по всій планеті випадки прояву насильства та екстремізму. Саме цього дня ухвалили Декларацію принципів терпимості. У ній йдеться про рівність усіх людей, незалежно від їхнього віросповідання, етнічної належності чи кольору шкіри.

Вчитися жити разом, приймаючи один одного такими, які ми є, вчитися розуміти один одного – цьому був присвячений захід у центральній районній бібліотеці у цей день з учнями 10 класу Перечинської гімназії суспільно-гуманітарного напрямку. Учні дізналися про поняття «толерантність», про символіку Дня, які особливі якості повинна мати толерантна людина. Виконуючи ігрову вправу «Загальний ритм», на практиці продемонстрували, як працює механізм толерантності. І ще переглянули відео «Толерантність як основа сучасного світу» та «Уяви собі толерантність».

Підсумком проведення заходу було складання учнями «Колективного контракту толерантності», який зачитала староста класу Наталія Ковш, і всі дійшли висновку, що кожен може спробувати зробити світ навколо себе більш толерантним.

sdc12624 sdc12625 sdc12627 sdc12631 sdc12634 sdc12637 sdc12645

Додати коментар

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>